NEDEN GÖKCAN ?

Gökcan Özel Okullarında akademik eğitim ile ek desteğe ihtiyaç duymadan öğrencilerini başarıya hazırlayan, kişiye özgü rehberlik hizmetleriyle fark yaratan ve 30 yıldır tek bir kampüste faaliyet gösteren

okulumuz eğitim kalitesini ön planda tutarak, çocuklarımızın öz güvenleri yüksek, başarılı, ülkesi ve insanlığa yararlı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak için yenilikçi eğitim anlayışını benimsemiş ve sonuç odaklı yaklaşımıyla gençlere örnek oluşturarak, yeni kuşakları “iyi insan olma” bilinciyle yetiştirerek öğrencilerini başarılı bir geleceğe hazırlamaktadır. .

5. sınıftan itibaren yoğunlaştırılmış yabancı dil eğitimi verilmektedir. 8. sınıftan sonra yurtdışında lise  okumak için mezun ettiğimiz öğrencilerimiz çoktur. Festivallerimiz ile okulumuza gelen ve yurtdışı gezilerimiz ile yeni yerlerin kültürleri ve yabancı dil pratikleri ile yeni bir vizyon kazanmaktadırlar.

HAKKIMIZDA

Eğitim Öğretim hayatımıza başladığımız günden bugüne ilkelerimizden sapmadan, Atatürkçü düşünce doğrultusunda, öğrencilerimizin başkalarının haklarına ve farklılıklarına saygılı, ihtiyaçlarına duyarlı; barış, hoşgörü, demokrasi, çocuk hakları ve insan hakları gibi temel değerleri özümsemiş, çevresine ve topluma duyarlı, sorumluluk bilinci gelişmiş, karar verme yetisine sahip bireyler yetiştiren bir kurum olarak; öğrencilerimizin tarihsel bilinci olan, yerel ve uluslararası kültürlere saygılı oldukları bir ortam yaratarak çok yönlü dünya vatandaşı olmalarını sağlamak temel hedefimizdir.

tr_TRTurkish